Praktijk SPEL Haarlemmermeer gaat stoppen per 1 januari 2023

Psychologenpraktijk SPEL (Samenwerkende Psychologen in de Eerste Lijn) aan de Hoofdweg 737 sluit per 1 januari 2023 haar deuren wegens pensionering en het gebrek aan opvolgers.

Psychologenpraktijk S.P.E.L. Haarlemmermeer


De psychologen van S.P.E.L. zijn aangesloten bij diverse beroepsverenigingen. Dit betekent o.a. dat wij een beroepscode hebben en op regionaal nivo samen werken.

Sinds 16 maart 2020 bieden wij in het kader van de ontwikkelingen rond het Coronavirus ook telefonische consulten of beeldbellen via smartphone, tablet of laptop/desktop (vergelijkbaar met face-time en Skype) via een beveiligde weg.  


Psychologenpraktijk S.P.E.L. Haarlemmermeer


Psychologenpraktijk S.P.E.L. Haarlemmermeer in Hoofddorp is een praktijk van samenwerkende psychologen in de eerste lijn, d.w.z. in direct contact met de huisarts en de praktijkondersteuner van de huisarts.

Sinds 16 maart bieden wij in het kader van de ontwikkelingen rond het Coronavirus ook telefonische consulten of beeldbellen via smartphone, tablet of laptop/desktop (vergelijkbaar met face-time en Skype) via een beveiligde weg.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Wachtlijst
Eigen risico

Eigen risico

Regelgeving

In 2022 geldt, net als in 2021, een eigen risico van € 385 en er is een verwijzing door de huisarts vereist om voor vergoeding in aanmerking te komen.

 

Praktijk SPEL Haarlemmermeer gaat stoppen per 1 januari 2023.

 

Psychologenpraktijk SPEL (Samenwerkende Psychologen in de Eerste Lijn) aan de Hoofdweg 737 sluit per 1 januari 2023 haar deuren wegens pensionering en het gebrek aan opvolgers.

Onze praktijk startte in oktober 1995 aan het Skagerrak en was vanaf juli 2005 gevestigd aan de Hoofdweg 737, vlak bij de Molen en het Fort. In de loop der jaren hebben een wisselend aantal psychologen bij SPEL gewerkt.

De beide huidige praktijkhouders, Joke Donk en Hedy Henstra hebben het langst bij SPEL gewerkt, n.l. vanaf 2001 tot heden. Joke Donk gaat met pensioen en Hedy Henstra zet haar werk voort in Heemstede.

Beide psychologen kijken met veel plezier en trots terug op de afgelopen 21 jaar waarin zij vorm hebben gegeven aan de praktijk en zich steeds hebben in gezet voor goede psychologische hulpverlening. En zich daarnaast hebben weten aan te passen aan steeds nieuwe regels en eisen voor psychologen.

Verder nemen afscheid Jane Rozenblad, die vanaf 2015 ons team is komen versterken. En tot slot bedanken wij Leonore ten Voorde die vanaf 2021 bij ons team is gekomen.

Zij beiden gaan hun werk als psycholoog elders voortzetten. Wij danken hen voor hun inzet en betrokkenheid bij de praktijk.

Hedy Henstra kan cliënten blijven aan nemen in de andere praktijk waar zij ook werkt, nl bij De Nieuwe Dreef Psychotherapie, Heemsteedse Dreef 38 in Heemstede.

Wij danken alle huisartsen, POH’s GGZ en overige verwijzers voor de goede samenwerking en danken onze cliënten voor het in ons gestelde vertrouwen.

 

 

Nieuwsberichten

S.P.E.L. Haarlemmermeer


11 okt 2022

Praktijk SPEL Haarlemmermeer gaat stoppen per 1 januari 2023

Psychologenpraktijk SPEL (Samenwerkende Psychologen in de Eerste Lijn) aan de Hoofdweg 737 sluit per 1 januari 2023 haar deuren wegens pensionering en het gebrek aan opvolgers.

Read more

14 sept 2022

Afscheid Edith Stutterheim

Na 4,5 half jaar samenwerking heeft onze collega Edtih Stutterheim afscheid van onze praktijk genomen.We zullen haar inzet, collegialiteit en deskundigheid missen!

We wensen haar nog vele mooie, fijne pensioenjaren toe!

 

Read more

22 mei 2019

Praktijkruimte te huur in Hoofddorp

Wij zoeken een collega gz-psycholoog, een klinisch psycholoog of psychotherapeut  om ons team.van SPEL te versterken. Je werkt zelfstandig met eigen contracten maar vindt daarnaast ondersteuning van het team zoals bij intervisie en andere vormen van overleg. Wij bieden een fijne, professionele werkomgeving. Bij interesse graag contact opnemen via info@spel-haarlemmermeer.nl of 023-5632678.

Read more

12 okt 2018

Afscheid collega Marjanne Vermeer

Na vele  jaren in onze praktijk gewerkt te hebben, heeft onze collega Marjanne Vermeer afscheid van ons genomen. Zij gaat van haar welverdiende pensioen genieten. Wij bedanken haar voor haar collegialiteit en grote inzet voor de praktijk.

Read more